+48 17 785 28 23
Drukarnia Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe rzeszów

Kubki reklamowe


Kubki reklamowe to idealna forma upominku zarówno dla znajomego jak i klienta czy współpracownika. Kubek reklamowy to gadżet najczęściej używany przez Klienta, bardzo trwały, posiadający wymiar praktyczny i promocyjny. Kubki reklamowe z nadrukiem lub z logo zawsze są mile widziane w formie upominków dla klientów. Mogą wspierać kampanie reklamowe lub być jednym z jej elementów. Doskonale prezentują się z logotypem firm z każdej branży. Nadruk na kubki reklamowe firmowe w naszej drukarni dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Potrzebujesz projektu? Z przyjemnością zrobimy go dla Ciebie.

kubki reklamowe, kubki reklamowe z nadrukiem, kubki reklamowe cennik
PRODUKT OPIS CENA NETTO
Kubek reklamowy Kubek Classic biały + nadruk full color, minimum 10 sztuk. 10,00 zł
Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. +48 17 785 28 23 +48 537 488 558

kubki reklamowe Rzeszów
Złóż zamówienie:
Kubki reklamowe Rzeszów. Oferujemy kubki reklamowe z nadrukiem w niskich cenach. Zamówienie minimum 10 sztuk, cena liczona za 1 sztukę.

Tagi kubki reklamowe Rzeszów:

kubki reklamowe, kubki reklamowe z nadrukiem, kubki reklamowe cennik, kubki reklamowe tanio, kubki reklamowe z logo, kubki reklamowe cena, kubki reklamowe z nadrukiem cena, gadżety reklamowe kubki, kubki reklamowe najtaniej, kubki reklamowe rzeszów, najtańsze kubki reklamowe
Zapraszamy również na nasze pozostałe strony w drukarni:
Wizytówki Rzeszów, Ulotki, Plakaty, Katalogi, Naklejki, Banery, Kalendarze, RollUp, Siatka Mesh, Folia samoprzylepna
Kubki reklamowe
4.991 pozytychnych głosów
4.9 91pozytywnych sprzedaży
Na kiedy będzie zrealizowane Twoje zamówienie? Powyższe nakłady drukujemy w terminie 2-3 dni robocze od momentu przesłania gotowych projektów. Istnieje możliwość zamówienia druku w trybie express (do 24h), za dodatkową opłatą +50% od ceny wyjściowej.