+48 17 785 28 23
Drukarnia Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Fototapety

Fototapety rzeszów

fototapety na ścianę


Fototapety, czyli wielkoformatowe obrazy naklejane na płaską powierzchnię to oryginalny sposób odmiany każdego wnętrza. Różnorodność wzorów, zdjęć, grafik i rozmiarów umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Fototapety świetnie nadają się do sypialni, do kuchni czy do salonu. A w szczególności fototapety nadają się do umieszczenia w pokojach dla dzieci. Oferujemy zarówno fototapety artystyczne, jak i fototapety firmowe. Tworzymy fototapety na zamówienie. Mamy w ofercie fototapety flizelinowe oraz fototapety lateksowe.

PRODUKT PRZEZNACZNIE CENA NETTO / m2
Fototapeta lateksowa Do ekspozycji wewnątrz 55,00 zł
Fototapeta fizelinowa Do ekspozycji wewnątrz 75,00 zł
Zakup zdjęcia z bazy zdjęć 25,00 zł
Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. +48 17 785 28 23 +48 537 488 558

fototapety Rzeszów
Złóż zamówienie:
Fototapety Rzeszów. Oferta Drukarni Creative Partner obejmuje tani wydruk fototapet. Zdjęcia do fototapet kupowane są z zewnętrznej bazy danych. Oferujemy fototapety lateksowe oraz fizelinowe. Polecamy fototapety do sypialni, do kuchni, dla dzieci, do salonu, do łazienki, na drzwi. Cena liczna jest za m2.
Fototapety Rzeszów

Tagi fototapety:

szkło dekoracyjne, szkło dekoracyjne do kuchni, szkło dekoracyjne do kuchni wzory, szkło dekoracyjne kuchnia, szkło dekoracyjne na ścianę, tanie szkło dekoracyjne, szkło dekoracyjne w kuchni, szkło dekoracyjne cena, szkło dekoracyjne krosno, szklo dekoracyjne kuchenne, szkło dekoracyjne rzeszów, szkło dekoracyjne panele, szkło dekoracyjne do pokoju, szkło dekoracyjne wymiary, szkło dekoracyjne z nadrukiem
Zapraszamy również na nasze pozostałe strony w drukarni:
Wizytówki Rzeszów, Ulotki, Plakaty, Katalogi, Naklejki, Banery, Kalendarze, RollUp, Siatka Mesh, Folia samoprzylepna
Fototapety
4.975 pozytychnych głosów
4.9 75pozytywnych sprzedaży
Akceptowane formaty plików
Jak przygotować projekt? Pliki PSD Jak przygotować projekt? Pliki TIFF Jak przygotować projekt? Pliki CDR
Jak przygotować projekt?
Nie wiesz jak przygotować projekt? SKORZYSTAJ Z POMOCY
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!
Na kiedy będzie Twoja fototapeta? Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze od momentu przesłania gotowych projektów. Istnieje możliwość zamówienia druku w trybie express (do 24h), za dodatkową opłatą +50% od ceny wyjściowej.