+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Folia

folia na okna

folia samoprzylepna

folia do oklejania samochodu

Folia biała lub bezbarwna, błysk lub mat, folia na okna czy też folia odblaskowa – u nas każda folia reklamowa jest wykonywana szybko i sprawnie. Stosowana do wyklejania płaskich powierzchni – szyldy, tablice reklamowe i informacyjne, płaskie powierzchnie samochodów. Nie jest przeznaczona do klejenia na głębokie przetłoczenia, gdyż w krótkim czasie odkleja się od miejsc wklęsłych i powraca do pierwotnego kształtu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię folia wylewana czy też inna, z pewnością Ci pomożemy.

Max. szerokość druku: 160cm.

Długość nieograniczona.

Potrzebujesz projektu? Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie grafikę na folię. Projekt już od 60,00zł netto.
PRODUKT PRZEZNACZENIE CENA (zł/m2)
Folia monomeryczna Do płaskich powierzchni 26,50 zł
Folia monomeryczna
+ laminat
Do płaskich powierzchni,
laminat przedłuża żywotność folii
41,00 zł
Folia wylewana Do płaskich i pofałdowanych powierzchni 95,00 zł
Folia One Vision Do szyb i witryn 29,00 zł
UWAGA! Wszystkie podane ceny drukarni moga się różnić. Nowy cennik jest w trakcie aktualizacji. Prosimy zapytania dotyczace cen produktu wysyłać na adres e-mail badź telefonicznie. Przepraszamy za utrudnienia. Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. +48 17 785 28 23 +48 17 785 28 23

Folia Reklamowa Rzeszów
Złóż zamówienie:
Folia reklamowa Rzeszów. Oferujemy druk lub stworzenie projektu folii reklamowej w niskich cenach. Oferowane typy folii to: folia monomeryczna, wylewana, One Vision. Folia reklamowa nadaje się na : szyldy, tablice reklamowe i informacyjne, płaskie powierzchnie samochodów. Długość nieograniczona, cena liczona za m2.

Tagi folia:

Folia na okna, folia samoprzylepna, folia do oklejania samochodu, folia na samochód, folia transparentna, folia flex, folia monomeryczna, folia tablicowa, folia owv, folia przezroczysta, folia do oklejania, folia one way vision, folia magnetyczna samoprzylepna, folia reklamowa, folia z nadrukiem, folia flex cena
Zapraszamy również na nasze pozostałe strony w drukarni:
Wizytówki, Ulotki, Katalogi, Naklejki, Banery, Kalnedarze, Siatka Meash, RollUp
Folia
4.955 pozytychnych głosów
4.9 55pozytywnych sprzedaży
Na kiedy będzie Twoja folia? Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze od momentu przesłania gotowych projektów. Istnieje możliwość zamówienia druku w trybie express (do 24h), za dodatkową opłatą +50% od ceny wyjściowej.