+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram
eksluzywne wizytowki

Ekskluzywne wizytówki

Co się składa na wizerunek profesjonalisty, którego praca jest wiele warta? Z pewnością można wymienić wiele takich elementów, ale jednym z nich, o którym warto pamiętać są ekskluzywne wizytówki. Ekskluzywne wizytówki nie tylko przekazują kilka podstawowych informacji o tym jak się nazywasz, jak się z Tobą skontaktować i gdzie mieści się Twoja firma. Pokazują też jak sam oceniasz wartość swojej pracy lub swojego biznesu. Jeśli więc chcesz, żeby inni Cię cenili zadbaj o odpowiednie, luksusowe wizytówki. Potraktuj to jako inwestycję w budowę swojego wizerunku.

Eleganckie wizytówki pozłacane

wizytówki eksluzywne.jpg
ekskluzywne wizytówki złote.jpg

Choć ekskluzywne wizytówki kosztują niewiele, mogą naprawdę wiele dla Ciebie zrobić. To właśnie z nimi zostaje Twój potencjalny klient czy partner biznesowy i to one będą mu o Tobie przypominać. Jak w takim razie powinny wyglądać odpowiednio prestiżowe wizytówki?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi eleganckie wizytówki pozłacane, które znacząco wyróżniają się na tle biało-czarnej reszty. Złoto niezmiennie kojarzy się z luksusem, więc wizytówki pozłacane siłą rzeczy też wywołują takie skojarzenia. Poza tym złote lub srebrne napisy i elementy graficzne fantastycznie prezentują się na czarnym tle, przyciągając wzrok jak magnes. Wyglądają bardzo elegancko i profesjonalnie.


Wizytówki prestiżowe – z lakierem UV

wizytowki prestiżowe z lakierem UV

Wizytówki ekskluzywne to także te pokryte lakierem UV. Najciekawsze efekty daje pokrycie lakierem tylko kluczowego napisu lub grafiki. Taki błysk na matowej powierzchni zdecydowanie sprawia, że zyskujemy wizytówki premium. Co więcej, przyciąga wzrok i wygląda bardzo elegancko.

Eleganckie wizytówki przezroczyste i tłoczone

Z doświadczenia wiemy, że za ekskluzywne wizytówki uznaje się też te wykonane na przezroczystym tworzywie lub zawierające tłoczenia. I jedne, i drugie wyróżniają się od reszty i automatycznie przyciągają uwagę.

Wizytówki premium – projekt

Oczywiście o tym, czy rzeczywiście mamy ekskluzywne wizytówki w dużej mierze decyduje odpowiedni projekt. To naprawdę ważne, żeby został przygotowany przez profesjonalnego grafika, który nie popełni błędów często popełnianych przez amatorów. Nasi graficy doskonale znają się na rzeczy i chętnie przygotują dla Ciebie projekt luksusowej wizytówki, który będzie dostosowany do Twojej branży. Możesz im zaufać. Ich pomysły na ekskluzywne wizytówki pomogły już niejednej osobie świadomie kreować wizerunek swojej firmy.

Drukarnia Creative Partner oferuje też doskonałej jakości wydruk i najlepsze materiały. Zlecenia realizujemy szybko, a przy tym dokładnie i w dobrej cenie. Przekonaj się o tym osobiście i zamów u nas swoje ekskluzywne wizytówki jeszcze dziś!

NAKŁAD EKSLUZYWNE WIZYTÓWKI CENNIK
Złocone Lakier UV wybiórczo Lakier UV wybiórczo
druk dwustronny
+
folia soft touch
+
złocenie jednostronne
druk jednostronny
+
folia matowa
+
lakier wybiórczo jednostronnie
druk dwustronny
+ folia matowa + lakier wybiórczo dwustronnie
100 szt. 150,00 zł 144,00 zł 160,00 zł
250 szt. 220,00 zł 200,00 zł 225,00 zł
500 szt. 290,00 zł 220,00 zł 245,00 zł
1000 szt. 420,00 zł 235,00 zł 265,00 zł
Czas realiazacji 3 dni robocze. Koszt wysyłki 22,50 zł brutto.


Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny lub profesjonalnego projektu graficznego nasze biuro obsługi służy pomoca. Posiadamy zaplecze graficzne. Napisz maila biuro@drukarniacreative.pl lub zadzwoń +48 537 488 558


UWAGA! Wszystkie podane ceny drukarni moga się różnić. Nowy cennik jest w trakcie aktualizacji. Prosimy zapytania dotyczace cen produktu wysyłać na adres e-mail badź telefonicznie. Przepraszamy za utrudnienia. Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. +48 17 785 28 23 +48 17 785 28 23

Złóż zamówienie:

Tags:

wizytówki eksluzywne

eksluzywne wizytówki

wizytówki prestiżowe

wizytówki premium

ekskluzywne wizytówki wzory

wzory wizytówek

tanie eleganckie wizytówki

wizytówki projekty

drukarnia wizytówki

wizytówki online

Eksluzywne wizytówki
4.879 pozytychnych głosów - Cena 150,00 zł
4.8 79pozytywnych sprzedaży
150,00 zł do 160,00 zł z 1000 produktów