+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Tablice informacyjne Rzeszów

Tablice informacyjne, zgodnie z nazwą, pełnią funkcję informacyjną. Używając ich możesz w łatwy sposób przekazać jakiś komunikat szerszej grupie odbiorców. W biurach, urzędach i różnych instytucjach często stosuje się tablice informacyjne wewnętrzne. Niekiedy jednak trzeba poinformować o czymś przechodniów – na przykład o tym, jaka budowa właśnie trwa na placu, który mijają. Do takich celów służą tablice informacyjne zewnętrzne. W Drukarni Creative Partner dostaniesz zarówno tablice informacyjne wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Ich zalety to trwałość, wysoka czytelność oraz estetyczny wygląd. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Napisz maila biuro@drukarniacreative.pl lub zadzwoń +48 537 488 558

Przykłady tablic informacyjnych:
Tablice informacyjne Rzeszów
Tablice informacyjne Podkarpacie
Tablice informacyjne


Tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne ceny

Jeśli chodzi o tablice informacyjne zewnętrzne cena jest niska. Podobnie jest z tablicami wewnętrznymi, więc naprawdę warto wyposażyć w nie swoje biuro. Takie tablice informacyjne będą dobrze świadczyć o twojej firmie. Wyglądają profesjonalnie i pokazują, że dbasz o porządek i ład w swojej przestrzeni oraz szanujesz czas interesantów. Nie każesz im pytać co gdzie jest, tylko dokładnie oznakowujesz ważne miejsca.


Tablice informacyjne bhp

Jeśli prowadzisz swoją firmę, wiesz jak ważne jest przestrzeganie przepisów bhp. Warto przypominać o tym pracownikom. Dobrze jest w tym celu wykorzystać tablice informacyjne bhp. Mogą one nie tylko oznakować miejsce gdzie jest gaśnica czy wyjście ewakuacyjne, ale też obrazowo przedstawiać np. jakie środki ostrożności należy zachowywać w danym miejscu albo jaki strój obowiązuje na danym obszarze.

Tablice informacyjne bhp

Kolejny rodzaj tablic informacyjnych, to tablice informacyjne drogowe. Mogą ostrzegać, informować, nakazywać lub zakazywać jakiegoś działania. Oczywiście nie sposób wyobrazić sobie jak wyglądałby bez nich ruch drogowy, ale niektórzy zamawiają je też jako oryginalną formę ozdobienia pokoju.

Tablice informacyjne budowlane

Zgodnie z prawem place budowy muszą być oznakowane. Dlatego jeśli właśnie prowadzisz jakąś budowę zadbaj o trwałe i dobrze wykonane tablice informacyjne budowlane.

Warto też zastosować tablice informacyjne ostrzegawcze w rodzaju – TEREN BUDOWY WSTĘP WZBRONIONY albo UWAGA! PRACE NA WYSOKOŚCIACH.

Tablice informacyjne na zamówienie
Niezależnie od tego jakie tablice informacyjne są Ci potrzebne, dostaniesz je u nas. Drukarnia Creative Partner przygotowuje tablice informacyjne na zamówienie. Wskazane przez Ciebie informacje drukujemy na przezroczystej folii, którą naklejamy na tablice PCV o grubości 3 lub 5 mm. W ofercie mamy też tablice wykonane z ocynkowanej blachy. A jeśli potrzebujesz czegoś specjalnego, zadzwoń – razem wymyślimy sposób jak to zrobić!


Tablice informacyjne Rzeszów
4.877 pozytychnych głosów
4.8 77pozytywnych sprzedaży
tablice informacyjne rzeszów