+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Kasetony reklamowe Rzeszów

Kasetony reklamowe to rodzaj zazwyczaj prostokątnej reklamy umiejscawianej głównie na zewnątrz budynku. Takie kasetony mogą zastąpić tradycyjny szyld czy baner. Pozytywnie wpływają na wizerunek firmy, są trwałe, eleganckie i do tego można je podświetlać od środka. Kasetony reklamowe można montować równolegle lub prostopadle do ściany. W tym pierwszym wypadku stają się reklamą jednostronną, w drugim dwustronną. Drukarnia Creative Partner wykonuje na zamówienie wszelkiego rodzaju kasetony reklamowe . Korzystamy przy tym z wytrzymałych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów. Nasze kasetony wytrzymają długie lata!

Napisz maila biuro@drukarniacreative.pl lub zadzwoń +48 537 488 558

Przykład kasetonu reklamowego:
kasetony reklamowe rzeszów

Kasetony reklamowe zalety

Kasetony reklamowe mają wiele zalet, dlatego coraz więcej przedsiębiorców się na nie decyduje. Po pierwsze są dobrze widoczne z daleka. Zwłaszcza kasetony podświetlane rzucają się w oczy nawet z większej odległości. Dzięki temu przyciągają wzrok przyciągają wzrok przechodniów, stając się formą reklamy. Do tego pełnią zwykle funkcję informacyjną. Pokazują gdzie mieści się twój sklep czy biuro. Ponieważ są estetyczne i solidnie wykonane wpływają też pozytywnie na wizerunek firmy.

Wśród zalet kasetonów trzeba też wymienić ich odporność na działanie czynników zewnętrznych. Nie straszne im palące słońce ani trzaskające mrozy. Niezależnie od pogody prezentują się zawsze nienagannie. Nie blakną od promieni UV i nie pękają od mrozów. Także deszcz nie ma na nie najmniejszego wpływu.

Kasetony reklamowe cena

Pozostaje jeszcze jedna kwestia – kasetony reklamowe cena. W Drukarni Creative Partner wykonujemy kasetony reklamowe tanio. Dbamy zarówno o wysoką jakość, jak i przystępne ceny. Korzystamy z najlepszych materiałów i gwarantujemy, że nasze kasetony będą Ci służyć przez długie lata. Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje biuro jest dobrze oznakowane, zamów u nas kaseton reklamowy. Przygotujemy go dokładnie według twoich wytycznych. A jeśli chcesz zaprojektujemy dla Ciebie coś specjalnego. Pamiętaj, kasetony reklamowe to inwestycja na lata, to inwestycja, która naprawdę się opłaca. Zwłaszcza u nas! Nie czekaj, zadzwoń i sam się o tym przekonaj!

Kasetony reklamowe Rzeszów
4.787 pozytychnych głosów
4.7 87pozytywnych sprzedaży
Kasetony reklamowe Rzeszów