+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Oklejanie szyb samochodowych Rzeszów

Oklejanie szyb to nasza specjalność! Oklejamy szyby samochodowe, oklejamy szyby w biurach, oklejamy witryny. Zlecenia wykonujemy dokładnie, szybko i tanio. Poza samym oklejaniem szyb, oferujemy też wykonanie projektu reklamy na witrynę lub reklamy na szybę samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi, więc załatwisz u nas wszystko, czego możesz potrzebować z drukarni!

Napisz maila biuro@drukarniacreative.pl lub zadzwoń +48 537 488 558

Przykład oklejania szyb samochodu:
oklejanie szyb samochody rzeszów
oklejanie szyb samochody

Oklejanie szyb samochodowych

Oklejanie szyb samochodowych najczęściej wykonuje się w celu ich przyciemnienia. Folia naniesiona na szybę pomaga zachować prywatność, a także chroni przed promieniami UV i ogranicza stopień nagrzewania się wnętrza samochodu. Dzięki odpowiedniej folii przyciemniającej, twój samochód mimo zaparkowania go w pełnym słońcu, będzie miał w środku temperaturę niższą nawet o kilka stopni, niż samochód bez folii na szybach. W czasie upałów to naprawdę robi różnicę. Zwłaszcza jeśli musisz zaparkować w silnie nasłonecznionym miejscu. Oklejanie szyb folią przyciemniającą naprawdę przynosi dużo korzyści i podnosi komfort użytkowania samochodu.

Ale dla wielu szyba samochodowa jest też świetnym miejscem na umieszczenie dobrze widocznej reklamy. Oczywiście w tym celu używa się już zupełnie innej folii.

Oklejanie szyb samochodowych cena?

Jeśli chodzi o oklejanie szyb samochodowych cena w Drukarni Creative Partner jest niska. Oklejanie szyb samochodowych tanio – tylko u nas!

Oklejanie szyb i witryn

Oprócz oklejania szyb samochodowych oferujemy też oklejanie witryn i szyb w biurach. Dużą popularnością cieszy się na przykład oklejanie szyb folią mrożoną. Taką folią można okleić całą witrynę lub tylko jej część. Można też wyciąć w folii mrożonej napisy, kształty i wzory. Folię można naklejać tak wewnątrz, jak i na zewnątrz szyby. Jej zaletą jest to, że rozprasza światło, dzięki czemu ogranicza widoczność tego, co znajduje się za nią. Właśnie dlatego w biurach, gdzie pomieszczenia oddzielone są od siebie szkłem, często nakleja się na nie folię mrożoną. Ten zabieg daje większe poczucie prywatności w pomieszczeniach.
Oklejanie szyb cena w Drukarni Creative Partner wynosi 25,00 zł/m2 w przypadku witryn.

Oklejanie szyb Rzeszów

Wiele osób interesuje gdzie oklejanie szyb Rzeszów wyjdzie najtaniej i najlepiej. My wiemy – u nas! Oklejamy szyby każdej wielkości. Bogate doświadczenie naszych fachowców sprawia, że są w stanie wykonać zlecenie dokładnie, szybko i sprawnie. Znamy się na rzeczy jak nikt inny w Rzeszowie, dlatego jeśli chcesz okleić szybę z samochodzie lub biurze albo witrynę, napisz lub zadzwoń do nas!

Oklejanie szyb samochodowych Rzeszów
4.952 pozytychnych głosów
4.9 52pozytywnych sprzedaży
Oklejanie szyb samochodowych rzeszów