+48 17 785 28 23
Drukarnia Rzeszów Creative Facebook
Drukarnia Creative Instagram

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe rzeszów

Kubki reklamowe


Kubki reklamowe to idealna forma upominku zarówno dla znajomego jak i klienta czy współpracownika. Kubek reklamowy to gadżet najczęściej używany przez Klienta, bardzo trwały, posiadający wymiar praktyczny i promocyjny. Kubki reklamowe z nadrukiem lub z logo zawsze są mile widziane w formie upominków dla klientów. Mogą wspierać kampanie reklamowe lub być jednym z jej elementów. Doskonale prezentują się z logotypem firm z każdej branży. Nadruk na kubki reklamowe firmowe w naszej drukarni dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Potrzebujesz projektu? Z przyjemnością zrobimy go dla Ciebie.

kubki reklamowe, kubki reklamowe z nadrukiem, kubki reklamowe cennik
PRODUKT OPIS CENA NETTO
Kubek reklamowy Kubek Classic biały + nadruk full color, minimum 10 sztuk. 10,00 zł
UWAGA! Wszystkie podane ceny drukarni moga się różnić. Nowy cennik jest w trakcie aktualizacji. Prosimy zapytania dotyczace cen produktu wysyłać na adres e-mail badź telefonicznie. Przepraszamy za utrudnienia. Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. +48 17 785 28 23 +48 17 785 28 23

kubki reklamowe Rzeszów
Złóż zamówienie:
Kubki reklamowe Rzeszów. Oferujemy kubki reklamowe z nadrukiem w niskich cenach. Zamówienie minimum 10 sztuk, cena liczona za 1 sztukę.

Tagi kubki reklamowe Rzeszów:

kubki reklamowe, kubki reklamowe z nadrukiem, kubki reklamowe cennik, kubki reklamowe tanio, kubki reklamowe z logo, kubki reklamowe cena, kubki reklamowe z nadrukiem cena, gadżety reklamowe kubki, kubki reklamowe najtaniej, kubki reklamowe rzeszów, najtańsze kubki reklamowe
Zapraszamy również na nasze pozostałe strony w drukarni:
Wizytówki Rzeszów, Ulotki, Plakaty, Katalogi, Naklejki, Banery, Kalendarze, RollUp, Siatka Mesh, Folia samoprzylepna
Kubki reklamowe
4.991 pozytychnych głosów
4.9 91pozytywnych sprzedaży
Akceptowane formaty plików
Jak przygotować projekt? Pliki PSD Jak przygotować projekt? Pliki TIFF Jak przygotować projekt? Pliki CDR
Jak przygotować projekt?
Nie wiesz jak przygotować projekt? SKORZYSTAJ Z POMOCY
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!
Na kiedy będzie zrealizowane Twoje zamówienie? Powyższe nakłady drukujemy w terminie 2-3 dni robocze od momentu przesłania gotowych projektów. Istnieje możliwość zamówienia druku w trybie express (do 24h), za dodatkową opłatą +50% od ceny wyjściowej.